SCM sraz 7. - 12. 6. 2018

Sraz 7. - 12. června 2018

Trenéři: Iveta Suková, Monika Morawitzová, Veronika Mikulcová, Elena Markoch

Závodnice: Dvořáková D., Dvořáková M., Fantová, Hrazdirová, Juráková, Klusková, Muchová, Nováková, Provazová, Šimo, Zounková, Smetanová, Krečmerová, Moudrá, Brabcová, Čípová, Sobotková, Císařová, Vrbická 

Další ze série srazů před přípravou ne MEJ a soutěž v Rijece se konal v Brně.

Na tento sraz se dostavila ruská trenérka Elena Markoch, která se věnovala juniorskému družstvu. Měla za úkol zvýšit kondici děvčat a případně upravit části sestav pro lepší provedení choreografie. Každý trénink byl pro juniorky velice náročný, zaměřený na správné provedení požadovaných cviků a také zlepšení synchronizace a útvarů. Elena pro ně také připravila různé cviky na synchronizaci i na suchu a lepší sjednocení psychiky týmu. Děvčata i trenérky si odnesly spoustu nových poznatků a budou v její práci pokračovat i na dalších srazech.

Starší žákyně čeká soutěž v Rijece, kde se předvedou v disciplínách figury a tým, vybraná děvčata ještě v sólových a párových sestavách. Zaměřily se hlavně na provedení týmové sestavy, provedly několik choreografických úprav a natrénovaly nové akrobatické prvky.